Hollywood Cilt Bakımı

Hydrafacial Bakım

HYDRAFACİAL NEDİR?

Cilt yenileme sistemi olan hydrafacial cildin ihtiyacı olan tüm bakımların tek seansta uygulanmasını saglayan bir işlemdir. Hydrafacial temizleme, nemlendirme, antioksidan korumanın yapıldığı aşamaları ile komplikebir bakımdır. Son dönemin en popüler cilt bakım uygulamasıdır. FDA onaylıdır. Yüz boyun dekolte bölgesine uygulanan kadın erkek her yaş ve her cilt tipine rahatça uygulanan bir cok farklı cilt sorununa çözüm sunan bir bakımdır.

HYDRAFACİAL NASIL UYGULANIR ?

Hydrafacial da kişiye özel tipsler kullanılır, ve uygulama farklı aşamalardan oluşur. 3 aşamalık prosedürden oluşur.

İLK AŞAMA: Cilt tipine uygun temizleyici solüsyon seçilerek cildin temizlenmesiyle başlar. Gözeneklerin yumuşatılarak cihaz yardımıyla temizlenmesiyle devam eder.  Cildin durumuna göre peeling solüsyonları ile cilde bir nevi sıvı mikrodermabrazyon uygulanır.

İKİNCİ AŞAMA : Serum uygulaması sivilce, leke ya da kırışıklık gibi ciltteki soruna göre özel serumlar uygulanır. Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyalüronik asit içeren beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler, T bölgesine yağı dengeleyici serum uygulaması yapılır.

ÜÇÜNÇÜ AŞAMA : Özel nemlendirici solüsyonlar, antioksidanları, hyalüronik asit ve peptidler cilde uygulanır. Led terapi ile sivilce için mavi ışık ince kırısıklıklar için kırmızı led tedavisi elastin ve kolajen lifleri uyararak yenilerini sentezletir cildi sıkılaştırır.

HYDRAFACİAL KAÇ SEANS ÖNERİLİR ?

Hydrafacial yaklaşık 30-40 dakika sürer, cildin ihtiyacına göre haftada 1 kez olmak üzere   4-6

seans kür şeklinde uygulanır. Ayda 1 hatırlatma bakımı ile cilt desteklenebilir.

Cildi tahriş etmediği için uygulama sonrasında rahatlıkla hayata devam edilebilir.

Her mevsim rahatca uygulanabilir.

shutterstock_1166005930 (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir